Aktuality PFB

ARMANI JEANS se mění na ARMANI EXCHANGE, a proto pro vás máme neuvěřitelné ceny na produkty této značky!

Světoznámou italskou značku GIORGIO ARMANI asi netřeba představovat. Vznikla již v roce 1974 a dnes pod ní najdete nejen módu, kosmetiku, parfémy, ale i hotely atd.

A to začínal Giorgio Armani, zakladatel a talentovaný návrhář značky úplně původně jako nákupčí v oblasti módy u značky Cerruti.

Vzhledem k množství značek, které již pod sebou dům ARMANI sdružuje se management značky rozhodl pro zjednodušení a sloučení některých z nich v příštích kolekcích.IG_AJ_finalni_slevy
A to se v nejbližší době dotkne i nás v České republice. Již v říjnu loňského roku skupina Premium Fashion Brands úspěšně v Centru Chodov otevřela novou značku ARMANI EXCHANGE.
Ta totiž zatím byla k dostání jen v Americe! Pro Evropu fungovala se stejným zacílením značka ARMANI JEANS.

Špatná zpráva je, že s touto značkou se tedy budeme muset rozloučit. Ale nezoufejte! Následují hned dvě dobré zprávy ????

Ta první je, že jsme zlevnili finálně všechno zboží co na obchodech v Palladium a na Novém Smíchově máme. A to na neuvěřitelné a neopakovatelné slevy. Co vy na to, že si u nás koupíte spodní prádlo již od 199,- Kč a trička od 499,- Kč? Ale jen do vyprodání zásob a pouze do 22.2. Tak honem do Palladia a na Nový Smíchov!

Druhá dobrá zpráva je, že ARMANI EXCHANGE jarní kolekce je moc krásná a slušivá.

„Rychlý a metropolitní“ jsou dle vedení značky slova, která by mohla popsat tento styl. Styl, který vyjadřuje osobnost.

Od března se tedy těšte na žhavé novinky z dílny značky GIORGIO ARMANI...