Aktuality PFB

Jak efektivně nakupovat? Zkuste službu Concierge Premium Fashion Brands program!

Máte problém s výběrem správného oblečení, doplňku, obuvi či šperku? Nestíháte koupit dárek nebo vám chybí outfit na dnešní večer a už nestíháte zajít do obchodu? Službu Concierge, kterou vám přináší Premium Fashion Brands si tudíž nenechte ujít! Zjednoduší vám život.

Asistent, stylista a imagemakera v jednom

Již nějakou dobu probíhá v Premium Fashion Brands služba zvaná Concierge Premium Fashion Brands program. O co vlastně v programu jde a co můžete očekávat? 

V tomto programu stačí sdělit své módní požadavky, potřeby nebo představy, a zbytek vyřeší kvalifikovaný odborník. Nejenom že vybere doporučené outfity na vámi zadané míry, ale doručí přímo k vám domů nebo do kanceláře, a to do 48 hodin od zadání nabídky. Službu lze navíc využít jak v Česku, tak i na Slovensku, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Nadchla a zároveň potěšila vás tato služba? Módní concierge vám individuálně na míru sestaví casual look, business šatník i outfit na speciálně určenou konkrétní příležitost, a to vše v pohodlí vašeho domova. Nikam nemusíte docházet. VIP service manager vám tak bude plně k dispozici i ve chvíli, kdy se rozhodnete kompletně nahradit šatník. 

_MG_0884

Výhody pro zákazníky

Premium Fashion Brands myslí na své stávající nebo nově příchozí zákazníky, a proto připravila velmi zajímavé nabídky navíc!

Ke službě Concierge získáte aktuální vydání prestižního magazínu o módě, designu, architektuře a umění, pozvánky na zajímavé VIP eventy, zvýhodněné podmínky pro využití kosmetických služeb a mnoho dalších slev a výhod. Stačí si jen vybrat.

Na kolik vás tato služba přijde?

Pokud jste členem věrnostního programu PFB a Vaše roční útrata převyšuje 30.000 korun, získáte jako poděkování za přízeň službu Concierge v rámci výhod věrnostního programu zdarma. Jestliže ještě nejste ve věrnostním programu registrováni, concierge výhody získáte při jednorázovém nákupu přesahující částku 25.000 korun českých.

VIP service managera můžete kontaktovat na emailu concierge@pfb.cz nebo +420 775 179 193.