Lifestyle

Lady in red

Červená je barvou, která nikdy nevyjde z módy. Mění se pouze odstíny, které jsou aktuálně  více či méně v kurzu. Červená však zůstává. A pokud je řeč o červené, ve spojení s dámskou módou se jedná o absolutní trefu do černého.

Chcete-li zaujmout, červená je správnou volbou. Červená je odstínem vášně, lásky, napětí, ale i elegance a sofistikovanosti. Naproti tomu červená přímo vybízí k dialogu. Umí ovšem i dokonale provokovat. Proto více než u jakékoli jiné barvy dbejte na výběr vhodného střihu a designu. Někdy méně je více…

Nesmrtelné spojení

Jestliže toužíte být atraktivní a zároveň sebevědomá, sáhněte po kombinaci červené a černé. Tyto dva odstíny si rozumí a dokonale se doplňují. Dosáhnete s nimi outfitu, jak do společnosti, tak na kávičku s kamarádkami. Pro druhý případ jsou ideální například úzké černé kalhoty ke kotníkům a k nim stylová červená mikina značky Armani Exchange, která je naprostým must have letošní jarní kolekce.

46557054ew-14-f

46568423vw-14-f

Sofistikovaná a rafinovaná

Stejně jako malé černé, tak ani malé červené nesmí chybět v šatníku žádné milovnice módy. Pokud takový kousek vaše garderóba ještě postrádá, v Armani Exchange to můžete během chvíle napravit. Čeká tam na vás hned několik úžasných kousků, které lze kombinovat jak se sportovní obuví, tak s elegantními sandálky nebo lodičkami. Červené šaty z vás navíc v kombinaci s jehlovými podpatky vytvoří skutečnou Lady in red.

34831404mq-14-a

Jednoduchost vítězí

V případě, že chcete ubrat na dramatickém looku, můžete červenou zjemnit bílou barvou. Například červené stylové kalhoty s jednoduchým basic topem nebo bílým tílkem jsou to pravé pro letní procházky. Uvidíte, že i takto na první pohled jednoduše vyhlížející outfit bude lákat zraky kolemjdoucích.

Neotřelá kombinace

Co se týče neobvyklých spojení, není žádným tajemstvím, že si červená rozumí i s růžovou. Je tak jen na vás, zda elegantní červený overal doplníte růžovou kabelkou, nebo naopak k růžově laděnému oufitu zvolíte módní červenou kabelku či červené střevíčky z prodejny Beltissimo. Pokud růžová není to pravé pro vás, červené kousky můžete spojit i se smaragdově zeleným nebo námořnicky modrým odstínem, které dokonale rozsvítí.