Aktuality PFB

Na jaké nové značky se můžete těšit v Beltissimu?

Oblíbený multibrand s prémiovou obuví a doplňky rozšiřuje svůj sortiment o nové značky obuvi.

Kromě velice oblíbených značek, které již v portfoliu naleznete, ať se již jedná o oblíbenou značku Chiara Ferragni, která se vyznačuje velice svěžím a neotřelým designem, pánskou oblíbenou značku doplňků Porsche Design nebo například luxusní značku Love Moschino, ho doplní značky MOU, Angelo Bervicato a Pomikaki.

Představme si je!

MOU je značka originální obuvi, která vznikla v Londýně před 15 lety. Majitelka Shelley Tichborne založila tuto značku z touhy vyrábět boty, které jsou nejen kvalitní, stylové a navíc velice pohodlné, ale také vyráběné s ohledem na přírodu, ke které budou odvádět pozornost od městského života. Boty značky MOU jsou zbožňovány zákazníky pro jejich nevšední a eklektický styl. Jsou vyráběné z té nejjemnější kůže či kožešiny, navíc vždy doplněné o zajímavé detaily.

Nikol_Švantnerová_MOU_obuv_boty

obuv boty MOU

Značka Angelo Bervicato vznikla díky vášni pro módu a kvalitní obuv a je na trhu ještě o 20 let déle, než značka MOU. Jedná se o italskou značku luxusní obuvi, která následuje nejnovější casual trendy. Volba těch nejkvalitnějších materiálů této značce zaručila, že je v módním průmyslu vnímána jako záruky kvality a prestiže.

Angelo Bervicato boty

Pomikaki je též italská značka, která má dlouholetou tradici v módním průmyslu. Kabelky a doplňky tohoto brandu pocházejí z Milána, jsou nadčasové a vždy se co nejvíce podobají nejnovějším trendům. Značka Pomikaki je navíc „ECOFRIENDLY“, jelikož všechny její výrobky jsou vyrobené výhradně z Ekokůže.

pomikaki kabelka premium fashion brands

Na co se u všech těchto značek můžete těšit? Na to nejkvalitnější zpracování, velkou dávku jedinečnosti, a navíc na propracovanost i do těch nejmenších detailů. Věříme, že si tyto značky zamilujete stejně, jako bloggerky a všechny milovnice módy jinde po celém světě!