Lifestyle

Jak se stylově obléknout podle Nikol Švantnerové

Zimní období si žádá pečlivý výběr těch nejlépe hřejivých, ale zároveň trendy kousků, které připraví do běžného studeného počasí. A jak toho docílit? S touto otázkou vám pomůže Nikol Švantnerová, která si vybrala své oblíbené kousky pro svůj styling. 

Černo-bílá kombinace a jak ji obohatit

Ke klasické černo-bílé kombinace oblečení je důležité mít na paměti, zvolit zajímavý prvek nebo doplněk, který jinak jednoduchý outfit vyzdvihne na vyšší level. Nikol Švantnerová vybrala oblečení i doplňky v podobě mikiny, čepice a šály módní značky Armani Exchange, které na sobě nesou iniciály značky. Celý outfit pak doplnila o trendy batoh, černé tenisky s bílou podrážkou a koženou bundu do pasu. 

Tento look je celkově míněný do volného i pracovního dne, který nutně nevyžaduje bussines dress code. 

Screen_Shot_2018-02-14_at_12.21.11

Pastelové barvy jsou IN!

Nikol Švantnerová se svém druhém outfitu zvolila kvalitně zpracovaný a hřejivý béžový svetr HUGO od značky Hugo Boss, modré klasické džíny a hnědou prostornou kabelku Lauren Raplh Lauren. S tímto jednoduchým, ale velmi stylový lookem nikdy nešlápnete vedle! Je to zaručený outfit do běžného pohodového i vytíženého dne.

Screen_Shot_2018-02-14_at_12.22.16

Vínová-červená kombinace? Ano!

Pokud vám přijde tradiční klasická černobílá kombinace nebo hnědá a modrá, je čas sáhnout po něčem výraznějším. Třeba po hodně hot barvách: vínová a červená. Ke třetímu outfitu si Nikol vybrala bundu ve vínové barvě s kožešinovým límcem, dále bílé bavlněné šaty a červené tenisky se zlatými aplikacemi. Takto zvolený outfit je skvělým zpestřením do zimního období.

Screen_Shot_2018-02-14_at_12.23.07