Lifestyle

NEJNOVĚJŠÍ MÓDNÍ TRENDY – VÝŠIVKY, KVĚTINOVÉ VZORY

Výšivky a květinové vzory jsou jedním z trendů pomalu se blížící sezóny jaro léto 2018. Nový rok, nový start a všude budeme postupně zahlcováni i novými trendy, které nás čekají. Tento trend není zase takovou novinkou, jelikož už se s květinami a výšivkami můžeme kochat dvě sezóny zpět, ale nyní jsou módní kousky obohaceny o blýskající se kamínky.

HUGO_mikina_vysivka

Květinové vzory, výšivky a blyštivý glamour to je jeden z trendů nadcházející sezóny jaro léto 2018. Pokud chcete být trendy rozhodně si pořiďte oblečení, obuv nebo doplňky, které budou zdobené výšivkou nebo kamínky. Obuv je jedním z doplňků, kterým můžete dodat celému outfit jiný rozměr, co teprve pokud jsou obyčejné tenisky ozdobeny výšivkami nebo kamínky. Tenisky tak získávají nádech originality a zároveň jsou trendem, který se nese v duchu pohodlí a stylu. Výhodou dnešní doby je kombinovatelnost tenisek již nejen k džínům, ale také k sukni, šatům, úzkým klasickým kalhotám se sakem aj. Pokud máte ráda minimalismus jako já, a nejste romantická duše, která se zahaluje do květinových vzorů od hlavy až k patě, dobrou volbou je jedna zdobená věc v celém outfitu. Zdobená obuv je jednou z možností nebo naopak zdobené džíny. Pokud máte doma jen džíny klasické a nechcete investovat do nových, vyzdobte si své džíny výšivkou nebo našitými perličkami a kytičkami. Džíny jsou klasickým kouskem, který by Vám neměl chybět v šatníku, jsou prostě nesmrtelné.AGL_shoes_vysivka

Samozřejmě květiny i výšivky jsou všude, tudíž i na tričkách, mikinách, šatech, prostě všude. Květinovým vzorem rozhodně nic nezkazíte a budete trendy. Kombinovat můžete i různé květinové vzory dohromady, ale pozor na barevnost a velikost vzorů. Vzory by mezi sebou měly ladit a dávat smysl. Neváhejte a pořiďte si alespoň jeden módní kousek, který Vám pozvedne Váš šatník. Přeci jen v létě nosíme tyto vzory mnohem více než na podzim a zimu.

armani_exchange_flitre_logo