Aktuality PFB

Nově rozšiřujeme své služby o Concierge - módní poradenství pro náročné

CO VÁM SLUŽBA CONCIERGE PŘINESE

  • Vaše módní požadavky a představy pro vás bude individuálně řešit náš VIP service manager. Ten Vám doručí výběr outfitů vytvořených na míru Vašim přáním přímo k Vám domů či do kanceláře do 48 hodin od zadání poptávky.
  • Tuto službu lze využívat v Čechách i na Slovensku a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.
  • Vysoké pracovní nasazení, rodina nebo prostě jen bohatý společenský život ... Ať už nemáte čas nebo chuť na monitorování nových kolekcí, nákupy a přemýšlení nad stylingem z jakéhokoliv důvodu, Premium Fashion Brands módní concierge Vám sestaví business look, casual šatník i outfit pro konkrétní příležitost komfortně a v pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Speciální požadavky jsou pro nás výzvou. VIP service manager Vám tak bude plně k dispozici třeba i ve chvíli, kdy se rozhodnete kompletně vyměnit šatník.

Postaráme se Vám o styl, který v každé situaci doplní Vaši pracovní i osobní image.

ZAJISTÍME PRO VÁS PERFEKTNÍ DÁREK PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Služba concierge Vám pomůže i se zajištěním dárků a drobných pozorností pro Vaše blízké. VIP service manager Vám sestaví kompletní dárek i s věnováním pro každou příležitost a oživí jej podle vašeho přání květinami či kosmetikou. Váš dárek atraktivně zabalíme a expresně doručíme na zadanou adresu.

 

VŽDY NĚCO NA VÍC…

Ke službě concierge získáte aktuální vydání prestižních magazínů o módě, designu, architektuře a umění, pozvánky na zajímavé VIP eventy, zvýhodněné podmínky pro využití kosmetických služeb a mnoho dalších slev a výhod.

Jsme připraveni nabídnout Vám skvělou módu i prémiový servis …

Poznejte blíže VIP servis Premium Fashion Brands

Nadstandardní a rychlé jednání, profesionalita, efektivní přístup.

Zajistím pro Vás stylové outfity světových značek dle Vašich individuálních požadavků a nároků. Při své práci dbám především na dosažení cíle v podobě naplnění klientovy představy o výsledku, zásadní jsou pro mě ale i jeho zvyky v odívání a velkou pozornost věnuji osobnosti zákazníka. Jedině tak lze dosáhnout maximální spokojenosti. Mám bohaté zkušenosti z oblasti módní tvorby a využívám je na cestě k ideálnímu výběru pro Vás. Perfektně zpracované střihy a kvalitní materiály jsou v outfitech, které Vám budu prezentovat, samozřejmým základem, zvolené kousky ale zároveň v případě potřeby nechám upravit tak, aby dokonale padly právě Vaší postavě.

Kontaktujte mne 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Těším se na úspěšnou budoucí spolupráci.

  • Michaela Dúcká
  • VIP service manager
  • concierge@pfb.cz / neomezeně
  • +420 734 799 014 / denně od 8:00 do 21:00

Kolik stojí služba concierge?

Jste členy věrnostního programu PFB a Vaše roční útrata převyšuje 30 000 korun? Pak od nás jako poděkování za přízeň získáváte službu concierge v rámci výhod věrnostního systému zdarma.

Pokud ještě nejste ve věrnostním programu registrováni, concierge výhody získáte při jednorázovém nákupu přesahujícím částku 25 000 korun českých. Běžná cena služby concierge pro tvorbu pěti outfitů je 1990 korun českých.

Podrobné podmínky Vám poskytneme při objednání služby.