Lifestyle

Pánská italská elegance a styl? Objevte značky Koil a Doucal’s!

Historie značky Koil, jež je typická prvotřídní kvalitou a vášní pro práci s kůží, se váže k roku 1928 a italskému městu Montegranaro, jež leží v srdci regionu Marche, Mekce exkluzivní italské obuvi. Značka nastavuje vysokou laťku díky důrazu na rukodělné postupy s puncem kvality Made in Italy s propracovaným designem podtrhujícím nenucenou eleganci.

Kolekce na podzim a zimu pak v sobě shrnuje to nejlepší, co lze na trhu pánské elegantní obuvi najít. Mísí se v ní klasický design s moderními prvky, které chytře kombinují pohodlnost a funkčnost v podobě kotníkové obuvi a zároveň zachovává oblíbené odstíny černé až hnědé, které se skvěle kombinují s kabáty a saky. Nesmí chybět ani pro Koil tak typické perforované detaily na přední části obuvi, které botám dodávají pravý italský šmrnc.

Ze stejného regionu Marche pochází i značka Doucal’s, jedinečná zachováním ruční výroby, při níž jsou najímáni jen ti nejzručnější řemeslníci. Fascinace pro různé styly a tvořivost vyústila v nespornou originalitu modelů každé další kolekce, jež však zůstávají typické svou špičkovou kvalitou a moderním provedením.

Nejnovější kolekce je z části inspirována zimním sportem a nese v sobě prvky tradiční lyžařské obuvi. Tento aktuální trend je ideální v kombinaci s volnočasovým outfitem vhodným do ruchu velkoměsta, ať už s džínami nebo casual kalhotami. V kolekci však nechybí ani společenská obuv, jež je typická masivní podrážkou a celokoženým provedením. Opět se pohybuje v příjemných tmavých odstínech s odlesky modré a hnědé, kterými nešlápnete vedle!

Obuv Koil a Doucal’s naleznete v multibrandech Beltissimo ve Slovanském domě, Obecním domě, OC Nový Smíchov a Centru Chodov.