Lifestyle

Představujeme V°73 - kabelky, které si zamilujete

Představujeme Vám exkluzivní V°73 kabelky, které se ve světě těší velké popularitě i přes to, že značka spatřila světlo módního světa teprve v roce 2012. Zakladatelka V°73 Elisabetta Armellin zkrátka věděla, kterým směrem se vydat a záslužně sklízí sladké ovoce úspěchu.

Proč V°73?

Zaujal vás netypický název V°73, který se podstatně liší od záplavy klasických italských značek pojmenovaných po svých majitelích jako například Armani či Versace? Zatímco písmeno “V” je symbolem města Venezia neboli Benátek, číslice “73” značí rok narození Elisabetty Armellin, která stojí za vznikem nové italské módní značky.

Benátky jsou pro italskou návrhářku srdcovou záležitostí, neboť zde začala snít svůj sen. Ještě coby studentka Akademie výtvarných umění čerpala inspiraci právě v Benátkách. Zajímavou shodou okolností je i fakt, že ateliér, který každý den pracovně navštěvovala, byl v domě s číslem 73.

Kde pořídit V°73?

Za pouhé čtyři roky se Elisabettě Armellin povedlo své produkty dostat do více než 400 míst po celém světě. Přestože se polovina nachází v samotné Itálii, druhou část najdete napříč zeměmi jak v Evropě, USA, tak na Blízkém i Dálném východě.

Svou vůbec první vlajkovou loď se Elisabetta Armellin rozhodla otevřít v roce 2013 v Miami, a to v samém srdci módní čtvrti Design District. Pouhý rok na to se otevřel první butik s luxusní kolekcí V°73 v Benátkách. Pokud byste chtěli navštívit místo, kde se značka V°73 zrodila, zamiřte do Calle Frezzarie, která se nachází pár metrů od populárního Náměstí sv. Marka.

Stylově s V°73

V°73 - to jsou luxusní kabelky všeho druhu. Elisabetta Armellin se zaměřuje jak na klasické kabelky, tak nezapomíná ani na pohodlí v podobě ležérních kousků. V kolekci ovšem nechybí ani elegantní kabelky či psaníčka pro společenské události. V jejím sortimentu najdete především kvalitní kousky vyrobené z prvotřídních materiálů. A protože důraz je kladen nejen na design, ale především na dokonalé zpracování do nejmenšího detailu, do produktů V°73 se zamilujete na první pohled. Unikátní kousky V°73 najdete v našich buticích Beltissimo, které můžete navštívit ve Slovanském domě, Obecním domě a obchodních centrech Nový Smíchov a Chodov. Stylové a zároveň pohodlné kabelky jsou výrazem nadčasovosti, která by v žádném šatníku neměla chybět!