Lifestyle

Sháníte nové boty na léto? Zkuste Beltissimo

Nejen obuv, ale i doplňky nabízí síť obchodů Beltissimo. Pokud upřednostňujete nakupování z pohodlí domova, vyberete si také na e-shopu www.pfb.cz. A rozhodování to nebude jednoduché, k dostání je široká nabídka různých značek od Armani Jeans až po Trussardi Jeans.

Pro dámy i pro pány

Beltissimo nabízí cenově dostupnější zboží ale také vysoce luxusní výrobky, které s oblibou nakupují i celebrity. Velmi oblíbená je originální italská obuv značky Pollini, která nabízí celou škálu typů bot od pohodlných sandálů po elegantní lodičky. Poznávacím znamením je také použití kvalitní kůže a čisté linie.

Na své si ale přijdou také muži, kteří mohou volit ze značek HUGO Hugo Boss, Fratelli Rossetti nebo Fabi. V nabídce je volnočasová obuv či tašky, ale také business kousky. Vybavit si celý botník tak pro pány nebude problém.

Trendy i nadčasová klasika

Pod Beltissimo spadá množství značek, jejich složení se mění čtyřikrát do roka. Takže pokud váháte, měli byste s výběrem správného páru bot pospíšit. Aktuálně do nabídky přibyly jména jako Love Moschino, Fabi, Moreschi, Koil či Pollini. Téměř všechna obuv a doplňky se vyrábí v Itálii, proslulé kvalitou tamních módních produktů.

S novou sezónou většinou přichází chuť oživit botník novým kouskem. Kdo bedlivě sleduje módní trendy, ví, že hitem letošního roku jsou výšivky. A to všude - na topech, jeansech, kabelkách, boty nevyjímaje. Vyšívané barevné květiny nejlépe vyniknou na jednoduchých bílých teniskách. Naopak dámy, toužící po nadčasovém páru bot, které budou moct nosit i v nadcházejících sezónách, určitě nepochybí nákupem klasických černých lodiček. Navíc, když nižší podpatek zajišťuje pohodlí, není co řešit.

Kamenné prodejny Beltissimo se nachází v pražském Obecním domě, Slovanském domě, OC Chodov a OC Nový Smíchov. O design jednotlivých butiků se postarala světoznámá architektka Eva Jiřičná.