Lifestyle

Vzory nebo barvy? Letos se nosí všechno!

Lámete si hlavu, jak oživit svůj letní outfit? Chtěli byste univerzální doplněk, který zaručeně rozsvítí i sebenudnější model? Zkuste boty od značky Missoni. Co do věhlasu se může rovnat jménům, jako jsou Versace nebo Armani. Missoni je jednou z nejpřednějších italských značek, kterou si oblíbila i řada celebrit od bývalé americké první dámy Michelle Obama až po stylistku hollywoodských hvězd Rachel Zoe.

Jak kombinovat?

Řada lidí si pod značkou Missoni vybaví takzvaný cik cak vzor neboli chevron, vyvedený většinou na úpletu. Pro tento italský módní dům jsou ale charakteristické i květinové vzory. Pokud se bojíte příliš barevných či výrazných kombinací. Můžete zvolit módní pantofle, na kterých jsou pouze dvě barvy podobného odstínu. Botky budou stále vidět, ale ne tolik, abyste se museli cítit nesví.

Na ty odvážnější z vás čeká výzva v podobě bot s masivním bílým podpatkem a platformou. Tento jedinečný pár díky pestré směsici barev a pásku ve tvaru písmena T připomíná retro obuv. Na ulici v nich budete nepřehlédnutelná, a to nejen díky nově nabyté výšce. Můžete je buď lehce zkombinovat například se šaty v některé z mnoha barev. Nebo můžete být originální a přidat ještě další vzor, pak je ale třeba mít opatrnou ruku při výběru. V případě takto výrazných bot je lepší se u dalšího vzoru držet spíše jednoduchosti.

Pokud jste si stále nevybrali, ale nová kolekce Missoni si vás získala, nezoufejte. K dostání jsou pohodlné espadrilly či pantofle se stylovým slaměným lemem kolem podrážky. Výběr z nové kolekce Missoni najdete v našich prodejnách Beltissimo nebo na našem e-shopu www.pfb.cz.